Відзначено на «Золотому Олімпі»

Сьогодні, 29 травня, у Суботцівському будинку культури відбулося традиційне свято талановитої учнівської молоді «Золотий Олімп».

На цьому заході були відзначені, зокрема, переможці районного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт слухачів МАНУМ з секції «Інтернет-технології та WEBдизайн» (с. Володимирівка, керівник, кандидат педагогічних наук, Віктор Слюсаренко), учасники обласного етапу конкурсу-захисту, Максим Хода, Павло Романенко, Анастасія Никало і Олена Хода. Вони були нагороджені грамотами та грошовими винагородами.

Слухач секції «Internet-технології та WEB дизайн» Максим Хода представив науково-дослідницьку роботу на тему: «Можливості компоненту JoomSport для CMS Joomla». У даній роботі автор розглянув можливості компоненту JoomSport для CMS Joomla. Проаналізував використання цього компоненту різними спортивними сайтами і помітив, що майже всі вони не користуються сповна можливостями компоненту JoomSport. Доповнив функцій використання даного компоненту та запропонував свій варіант вирішення проблемних питань.

Слухач секції «Internet-технології та WEB дизайн» Павло Романенко, представляв науково-дослідницьку роботу на тему «Створення опитувань на базі CMS WordPress», в якій розглянув технології інтернет-опитувань, однією з основних переваг яких є оперативність. Для створення опитувань можна використовувати найновіші версії плагінів CMS WordPress. У цій роботі виконано аналіз існуючих і найбільш популярних плагінів для створення і проведення опитувань на базі CMS WordPress. За допомогою трьох найбільш популярних плагінів були створенні опитування.

Слухач секції «Internet-технології та WEB дизайн» Олена Хода представила науково-дослідницьку роботу на тему «Радіаційна мапа Знам’янського району», в якій чудово використала Internet-технології для відображення результатів вимірювання та обрахунків рівня радіації на території Знам’янського району. За допомогою сервісу Google Maps було створено радіаційну мапу Знам’янського району, яка дає можливість зробити візуальний аналіз території щодо рівня радіації.

Слухач секції «Internet-технології та WEB дизайн» Анастасія Никало представила науково-дослідницьку роботу на тему: «Теорія зв’язаних маятників». У цій роботі були продемонстровані теоретичні викладки отриманих результатів дослідження зв’язаних маятників за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій.

Нагадаємо, що раніше було опубліковано навчально-методичний посібник «Інтернет-технології та веб-дизайн» обсягом 104 сторінки, який розрахований на студентів ВНЗ, слухачів Малої академії наук учнівської молоді, учнів загальноосвітніх навчальних закладів та інших користувачів мережі Інтернет і рекомендований на засіданні кафедри інформатики та інформаційних технологій Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка (протокол №5 від 20 грудня 2018 року). У даному посібнику представлено навчальний матеріал у восьми темах, до шести з яких подано практичні завдання. Також до кожної з тем посібника підготовлено контрольні запитання. При використанні посібника маєте можливість не лише отримати теоретичні знання про Інтернет-технології, а й практичні вміння роботи з фотографіями і відео у мережі Інтернет, роботи з електронною поштою, створення мультимедійної презентації за допомогою Power Point і бюлетеня та буклету за допомогою Microsoft Publisher, створення веб-сторінок мовою HTML та сайтів на основі CMS WordPress і Joomla. Ось такі результати роботи секції «Internet-технології та WEB дизайн» (с. Володимирівка) за 2018/2019 роки.