Опубліковано статтю у збірнику наукових праць за підсумками конференції в Амстердамі

Наукову роботу «Вивчення фізики рентгенівських променів за допомогою новітнього обладнання «PHYWE» опубліковано у збірнику наукових праць за матеріалами III Міжнародної науково-теоретичної конференції «Advanced discoveries of modern science: experience, approaches and innovations», January 20, 2023. Amsterdam, The Netherlands: European Scientific Platform.

Міжнародна конференція «Проблеми та інновації в природничо-математичній, технологічній і професійній освіті»

20 листопада – 08 грудня 2022 року на факультеті математики, природничих наук та технологій Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка відбулася XІV Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Проблеми та інновації в природничо-математичній, технологічній і професійній освіті».

Зустріч представників Офісу підтримки вченого з науковцями Кіровоградської області

8 грудня 2022 року відбулась регіональна зустріч координаторів Офісу підтримки вченого з науковцями Кіровоградщини. До зустрічі долучилися вчені Кіровоградської області.

Опубліковано статтю у збірнику наукових праць за підсумками конференції у Лісабоні (Португалія)

Наукову роботу «Шляхи підвищення професійної компетентності вчителя» у співавторстві з Оксаною Стрюковою опубліковано у збірнику наукових праць за матеріалами III Міжнародної науково-теоретичної конференції «The current state of development of world science: characteristics and features», August 5, 2022. Lisbon, Portuguese Republic: Читати далі …

Опубліковано статтю у збірнику наукових праць за підсумками конференції у Відні (Австрія)

Наукову роботу «Акмеологічна компетентність вчителя та її складові» у співавторстві з Оксаною Стрюковою опубліковано у збірнику наукових праць за матеріалами III Міжнародної науково-теоретичної конференції «SCIENCE OF POST-INDUSTRIAL SOCIETY: GLOBALIZATION AND TRANSFORMATION PROCESSES» (Grail of Science №17), Вінниця (Україна) – Відень Читати далі …

Опубліковано статтю у збірнику наукових праць за підсумками конференції у Мельбурні (Австралія)

Наукову роботу «Вдосконалення фізичного експерименту в освітньому процесі» у співавторстві з Іриною Гончаровою опубліковано у збірнику наукових праць «InterConf» за матеріалами Х Міжнародної науково-практичної конференції «International Forum: Problems and Scientific Solutions» (June 26-28, 2022), м. Мельбурн (Австралія).

Конференція «Проблеми та інновації в природничо-математичній, технологічній і професійній освіті»

Взяв участь у XІІІ Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Проблеми та інновації в природничо-математичній, технологічній і професійній освіті», що відбувалася в межах програми заходів обласної акції «Літо-2022: разом до Перемоги!».

Опубліковано статтю у збірнику наукових праць за підсумками конференції у Бостоні (США)

Мою наукову роботу «Навчальний фізичний експеримент як засіб формування експериментальних компетентностей» опубліковано у збірнику наукових праць «InterConf» за матеріалами І Міжнародної науково-практичної конференції «Innovative Development in the Global Science» ((June 6-8, 2022), м. Бостон (США).

Опубліковано статтю у збірнику наукових праць за підсумками конференції у Гамбурзі (Німеччина)

Мою наукову роботу «Визначення прискорення вільного падіння за допомогою німецького обладнання «PHYWE»» опубліковано у збірнику наукових праць «InterConf» за матеріалами V Міжнародної науково-практичної конференції «Scientific Community: Interdisciplinary Research» ((May 26-28, 2022), м. Гамбург (Німеччина).

Опубліковано статтю у збірнику наукових праць за підсумками конференції у Вільнюсі (Литва)

Мою наукову роботу Вимірювання швидкості звуку у повітрі за допомогою установки «Кобра-3» опубліковано у збірнику наукових праць «SCIENTIA» за матеріалами III Міжнародної науково-теоретичної конференції «INTERDISCIPLINARY RESEARCH: SCIENTIFIC HORIZONS AND PERSPECTIVES» (06.05.2022, м. Вільнюс, Литва).