Виграли срібну лігу «Кубка Мрії»

25-26 травня у Кропивницькому на майданчику зі штучним покриттям (стадіон «Зірка») відбувся 10-ий Всеукраїнський турнір з футболу «Кубок Мрія» серед юнаків 2006-2007 р.н.
Участь у турнірі брали 12 команд, які були поділені на чотири групи. У групі «А» виступала команда «Інгулець» зі Знам’янського району. У першому матчі юнаки зі Знам’янського району з рахунком 2:6 поступилися «Альянсу». У другому матчі «Інгулець» супернику з Новгородки не дав жодних шансів на позитивний результат, розгромивши з рахунком 9:0. То ж у своїй групі «Інгулець» посів друге місце і потрапив до срібної ліги змагань. І от у другий день змагань по кубковій системі визначилися переможець та призери срібної ліги «Кубка Мрії».
У півфіналі срібної ліги «Інгулець» зустрічався з кропивницьким «Лідером», який посів друге місце у групі «В». З перших хвилин команда «Інгулець» продемонструвала впевнену гру і до перерви вела у рахунку 2:0. У другому таймі матчу юнаки зі Знам’янського району чимало моментів не реалізували, але все одно вдалося збільшити рахунок до 3:0. В іншому півфіналі «Арсенал» (Новоархангельськ) після «сухого» першого тайму зміг зламати опір команди «Юність-Базис» (Умань) – 4:0.
У фіналі срібної ліги «Інгулець» зміг нав’язати свою гру грізному супернику «Арсенал», дозволивши лише пару моментів створити біля своїх воріт. А от юнаки зі Знам’янського району до перерви мали один момент, а у другому таймі ще 3-4, коли повинні були виривати перемогу, але не вийшло. Основний час зустрічі завершився в нульову нічию і переможець фіналу визначався в серії післяматчевих пенальті. Першим (при виконанні других пенальті) схибив гравець «Інгульця», але вже за мить голкіпер парирував удар і рахунок зрівнявся. Суперник ще раз схибив і могли завершити серію пенальті на 5-му ударі, але вже голкіпер «Арсенал» врятував свою команду. Останнє пенальті в основній серії парирував голкіпер «Інгульця» і це перемога… Юнаки зі Знам’янського району стали переможцями срібної ліги «Кубка Мрії» серед юнаків 2006-2007 р.н.

На цьому турнірі у складі «Інгульця» виступали Верієнко Ігор, Лизунов Артур, Зіноватний Ярослав, Безай Роман, Довженко Ярослав, Райда Владислав, Білоголовий Назар, Ткаченко Назарій, Богатчук Богдан, Пивовар Артем, Ткаченко Любомир Кулик Станіслав, Ніколенко Ілля, Курятенко Михайло, Решетніков Олександр та Ткаченко Матвій.
Команда «Інгулець» грала під керівництвом Анатолія Головатенка і Євгена Бандурки. Також висловлюємо слова вдячності за допомогу у поїздці на змагання Анатолію Головатенку і Василю Райді.