11 нагород на Всеукраїнських змаганнях

У Знам’янці відбулися Всеукраїнські змагання з велоспорту, які присвячені Дню Перемоги.
Участь у змаганнях брали юнаки та дівчата 2003 р.н. і молодші з Кропивницького, Світловодська, Знам’янки, Олександрії, Кам’янського, Кривого Рогу, Кременчука, Горішніх Плавнів та села Мошорине (Знам’янський район).
Вихованці відділення велоспорту Знам’янської районної КДЮСШ (клуб «Рос Агро», с. Мошорине, тренери – Вадим Кива та Віра Борисюк) на цих змаганнях здобули 11 нагород: 4 золоті, 3 срібні та 4 бронзові.
В індивідуальній гонці Валентина Гораш здобула золоту нагороду серед дівчат 2005 р.н. і молодші. На змаганнях серед юнаків 2005-2006 р.н. Роман Винник здобув срібну нагороду. В індивідуальній гонці серед юнаків 2007 р.н. і молодші Роман Чумаченко і Ренат Григорян відповідно здобули срібну та бронзову нагороди.
Серед юнаків 2005 р.н. Роман Винник в гонці «Критеріум» здобув бронзову нагороду. У гонці «Критеріум» серед 2007 р.н. і молодші Ренат Григорян і Роман Чумаченко відповідно завоювали золоту та срібну нагороди.
В останній день змагань відбувалася групова гонка на 20 кілометрів. У змаганнях серед дівчат 2005 р.н. і молодші Валентина Гораш була другою. Ренат Григорян і Роман Винник завоювали золоті нагороди, а Роман Чумаченко – бронзову.

2019-05-09-6