Перший етап обласних сільських спортивних ігор

У Кропивницькому відбувся перший етап обласних сільських спортивних ігор серед сильніших спортсменів збірних команд районів та об’єднаних територіальних громад Кіровоградської області.

Вони проводяться згідно календаря спортивно-масових заходів Кіровоградського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» у два етапи. Перший етап відбувся у приміщенні Кропивницького коледжу механізації сільського господарства. Участь взяли спортсмени з Петрівського, Бобринецького, Олександрівського, Знам’янського, Кіровоградського, Маловисківського, Новоукраїнського, Онуфріївського, Компанівського районів та Помічнянської, Соколівської, Великосеверинської, Новоукраїнської ОТГ.

На урочистій церемонії учасників змагань привітали заступник начальника Управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації Уляна Соколенко, керівник Кіровоградського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Дмитро Янчук та директор Кропивницького коледжу механізації сільського господарства Олександр Маменко.

На першому етапі обласних сільських ігор проводилися змагання з гирьового спорту, тенісу настільного, шахів та шашок. Порталу «Спортивна Кіровоградщина» на разі відомі результати змагань з тенісу настільного, шахів та шашок, а також переможець однієї з дисциплін у гирьовому спорті. Переможцем у одній з дисциплін у гирьовому спорті став Кирило Балаєнко зі Знам’янського району.

Переможці у тенісі настільному:
1. Маловисківський район (Тризук Ігор, Алла Масамчак)
2. Великосеверинська ОТГ (Ткачов Володимир, Матвєєнко Вікторія)
3. Онуфріївський район (Даниленко Віктор, Акімова Олена)

Шахи:
1. Онуфріївський район (Одинцов Віталій, Журба Ольга)
2. Новоукраїнська ОТГ (Руднєв Іван, Трофімова Вікторія)
3. Олександрівський район (Махно Анатолій, Гресь Анна)

Шашки:
1. Новоукраїнська ОТГ (Шалацький Віктор, Єпіфанова Людмила)
2. Маловисківський район (Гдешинський Андрій, Новур Тетяна)
3. Соколівська ОТГ (Садовський Дмитро, Нестеренко Ольга)