Тренерська нарада Знам’янської районної КДЮСШ

Сьогодні, 27 березня 2019 року, на базі спортивної частини районного будинку культури у селі Богданівка відбулася тренерська нарада Знам’янської районної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи. У нараді взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Олена Грінчак, голова районної ради Сергій Макаренко,  головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Віктор Слюсаренко, керівництво та тренерський склад комплексної дитячо-юнацької спортивної школи.

Перший заступник голови Знам’янської райдержадміністрації Олена Грінчак та голова районної ради Сергій Макаренко  обговорили з учасниками наради режим роботи реконструйованого спортивного залу, який було відкрито у цьому місяці, до завершення навчального року.

Олена Анатоліївна відзначила підвищення рівня результатів спортсменів на змаганнях обласного та всеукраїнського значення та висловила слова вдячності тренерам за їх не легку працю у вихованні нових чемпіонів.

Сергій Дмитрович відзначив покращення матеріально-технічної бази підготовки спортсменів на території району: побудовані спортивні майданчики у селах Дмитрівка, Мошорине і Петровому; нині вже функціонує реконструйований спортивний зал. Також Сергій Макаренко розповів про плани подальшого розвитку спортивної інфраструктури в інших селах району.

Розглянуто можливість підвищення рівня спортивної майстерності різних верств населення району, не лише вихованців районної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи. Озвучувалися здобутки спортсменів у березні на всеукраїнському та обласних рівнях; проаналізовано досягнення та можливі шляхи ще покращення результатів.

Були розглянуті та затвердження календарі спортивних заходів за участі вихованців районної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи на квітень і травень 2019 року. Окрім того були розглянуті питання щодо ведення документації тренерським складом.

DSC_2319