Жіночий турнір з волейболу

2 березня у селі Дмитрівка відбулися змагання з волейболу серед жінок у залік 39-ої Знам’янської районної Спартакіади серед фізкультурно-спортивних клубів сільських рад та колективів фізкультури району.

За підсумками змагань перше місце посіла команда «Пантазіївка». Друге та третє місця відповідно посіли команди з сіл Дмитрівка і Богданівка.

На церемонії закриття змагань головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації Віктор Слюсаренко привітав учасників змагань з прийдешнім 8-им Березням та побажав здоров’я, наснаги та здобуття нових вершин. Переможцю змагань, команді «Пантазіївка» (тренер Сергій Яцук), були вручені кубок, золоті нагороди та грамота. «Дмитрівка» (тренер Альона Діденко) та «Богданівка» (тренери Олександр Закладний і Євген Бандурка) відповідно отримали срібні та бронзові нагороди і грамоти. Найкращою волейболісткою турніру було визнано Світлану Сватову («Пантазіївка»). Найкращим тренером турніру став наставник команди «Пантазіївка» Сергій Яцук.

Змагання пройшли за підтримки відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації та районної організації ВФСТ «Колос».