Надруковано посібник «Інтернет-технології та веб-дизайн»

Почавши працювати зі школярами з села Володимирівка у рамках секції МАН «Інтернет-технології та веб-дизайн» загорівся бажанням створити посібник для полегшення процесу вивчення даного курсу. І ось побачив світ навчально-методичний посібник «Інтернет-технології та веб-дизайн».

Посібник обсягом 104 сторінки містить теоретичні відомості і практичні завдання з курсу «Інтернет-технології та веб-дизайн».

Посібник розрахований на студентів ВНЗ, слухачів Малої академії наук учнівської молоді, учнів загальноосвітніх навчальних закладів та інших користувачів мережі Інтернет.

Посібник рекомендовано на засіданні кафедри інформатики та інформаційних технологій Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка (протокол №5 від 20 грудня 2018 року).

У даному посібнику представлено навчальний матеріал у восьми темах, до шести з яких подано практичні завдання. Також до кожної з тем посібника підготовлено контрольні запитання. При використанні посібника маєте можливість не лише отримати теоретичні знання про Інтернет-технології, а й практичні вміння роботи з фотографіями і відео у мережі Інтернет, роботи з електронною поштою, створення мультимедійної презентації за допомогою Power Point і бюлетеня та буклету за допомогою Microsoft Publisher, створення веб-сторінок мовою HTML та сайтів на основі CMS WordPress і Joomla.