Успіхи велосипедистів з Мошориного

7-9 вересня у Тернополі відбувся осінній чемпіонат України з велоспорту на шосе серед юнаків, дівчат, молодших юнаків та молодших дівчат.
Успішно на цих змаганнях виступила вихованка відділення велоспорту Знам’янської районної КДЮСШ (клуб «Рос Агро», с. Мошорине) Алла Марущук.
Алла Марущук (перший тренер В.М. Кива, тренер В.Р.Красов) в гонці «Критеріум» здобула бронзову нагороду чемпіонату України.

А 9 вересня у селі Соколівське (Кіровоградський район) відбулася Відкрита Першість Соколівської ОТГ з велоспорту. Спортсмени з Мошориного здобули чотири призові місця. Валентина Гораш як у гіті з місця, так і у груповій гонці на вибування серед молодших дівчат (2006 р.н. і молодші), посіла другі місця. У груповій гонці на вибування серед молодших юнаків (2006 р.н. і молодші) Роман Винник і Максим Назаренко посіли відповідно перше та друге місця.

Виїзд на  змагання до села Соколівське став можливим завдяки підтримці виконавчого директора ТОВ «Рос Агро» Петра Володимировича Гетьманця та голови Мошоринської сільської ради Олексія Григоровича Кондратенка.