Третій сезон «Що? Де? Коли?»

У ресторанно-розважальному комплексі «TiAmo» відбувся фінал міських інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?», який традиційно організовував Міський осередок ВМГО «ФРІ» та родина Віталія і Крістіни Зайченків. Цей сезон можна назвати найдовшим, адже, він розпочався ще восени 2018-го року і нарешті фінішував. Право розіграти головний приз «Мудру сову» у фіналі на відбіркових іграх здобули три команди «Експромт» (капітан Олександр Акальмаз), «П’ятий елемент» (капітан Світлана Іванова) та «KAMORRA» ( капітан Оксана Войчишина).

Усі команди по праву можна вважати аксакалами гри, адже, усі вони грають декілька сезонів поспіль, хоча деякі – з різним складом команд.

Першою за ігровий сіл сіла команда Олександра Акальмаза і показала блискучу гру: відповідала на питання з блискавичною точністю та не давала глядачам жодного шансу. Проте, все ж таки два питання були складними для знавців. Одне з них виявилося бліцовим (коли за ігровим столом залишається лише один гравець). З рахунком 2:6 команда здобула перемогу.

Другою помірятися інтелектом з авторами питань спробувала команда «П’ятий елемент», яка грала «на межі» з глядачами, постійно виборюючи очки з правильними відповідями. Проте, інтелектуалам так і не вдалося здобути перемогу, але вони чудово відповідали на питання, наприклад, про особливий захисний прилад для чобіт з деревини та інші. Рахунок 6:5: перемогу здобули глядачі.

Третьою за ігровий стіл сіла команда-переможниця минулого сезону ігор «KAMORRA», яка вже відома усім прихильникам гри своїм вмінням виборювати перемогу на останніх очках, або давати відповіді на останніх хвилинах. Перше питання про юного дирижера-вундеркінда команда програла глядачам, хоча мала вірну версію відповіді. Потім набрала обертів у грі. Однак, деякі питання виявилися надскладними для гравців. Останнє вирішальне програшне очко приніс команді сектор «Бліц» і питання про горилу. Тож, перемога 6:5 на користь глядачів.

Традиційно відбулася і лотерея, у якій розіграли: подарунковий сертифікат від відділу посуду ТЦ «Катерина» (приватний підприємець Ірина Гончарова); подарунковий сертифікат на безкоштовне літнє вивчення польської або англійської мови (на вибір) у ГО «Центр вивчення іноземних мов» тривалість курсу з 1 червня по 30 серпня (26 академічних годин) від Ольги Полякової; подарунковий сертифікат від магазину “ТВОЕ”; подарунковий сертифікат від магазину квітів “Глорія” (приватний підприємець Анна Гребенюк); подарунковий сертифікат від магазину “Дісней” (приватний підприємець Максим Козішкурт).

Komora.info